Tvoření a aranžování
Máte zálibu ve tvoření a dekorování? Vytváříte si rádi své vlastní ozdoby do bytu nebo na různé příležitosti?
V kategorii Tvoření a aranžování si vyberete z produktů potřebných k výrobě bytových a tématických dekorací.
Najdete u nás například korálky, provázky, gumičky, ale i různé stuhy a doplňky pro výrobu tématických ozdob na Vánoce, Halloween, Velikonoce a jiné příležitosti.
Základem pro každé aranžování jsou polystyrenové věnce, koule a vajíčka, dřevěné dekorace, kovové dekorace nebo umělé lesní plody.
Na Velikonoce u nás koupíte i pomlázku nebo dřevěné zápichy (pouze na prodejně), na eshopu pak dřevěné zajíčky, kuřátka, závěsné ozdoby nebo dekorace s jarním motivem.
Na Vánoce zase převažují dřevěné hvězdičky, látky s vánočními motivy, knoflíky ve tvaru vánočního stromečku apod.

Barva: stříbrné.
Délka vrutu: 1 cm.
Průměr oka: 23 mm.
1 pár = 2x očičko + 2x pojistka + 2x třpytivá podložka.

Materiál: polyester.
Šíře: 9 cm.
Výška: 11 cm.
Výška po šňůrky: 7,5 cm.

Materiál: polyester.
Šíře: 19 cm.
Výška: 27 cm.
Výška po šňůrky: 19 cm.

Sada: 12 ks
Materiál: plast
Rozměry: průměr 2,5 cm, tloušťka 1,3 cm